MASTERS PRVE PADEL LIGE – ZAGREBAČKI VELESAJAM 27.1.2024.-28.1.2024.

Liga koja se igrala tijekom 2023. godine u Umagu, Poreču, Zadru, Splitu i Zagrebu i u kojoj je sudjelovalo preko 400 igrača, dala nam je 32 najbolja para koja su stekla pravo nastupa na završnom Mastersu. Neki od tih parova su i naši članovi koji su izborili pravo nastupa na završnici.

Na Mastersu ranga A nastupao je par Hržić/Beljak, dok su na Mastersu ranga B nastupali parovi Trobentar/Malčić, Cindrić Gašparović/Samodol i Frkonja Lacković/Mrzak.

Naši članovi Frkonja Lackovic/Mrzak su u polufinalu Mastersa ranga B bili bolji od para Šerić/Zbodulja rezultatom 5-7, 6-2, 6-1 te su u velikom finalu također svladali par Vranić/Pavić rezultatom 6-3, 7-6.

Čestitamo svima, a posebno našim igračima na odličnom padelu tokom cijelog trajanja Prve padel lige.